GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH, Midi Tower, Transpar., Čierna
Kód: GB-C500P ST
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH * panoramatické přední a boční panely z tvrzeného skla * konstrukce základní desky se zadním připojením, kompatibilní s GIGABYTE Stealth Series * podpora vertikální instalace GPU * předinstalované 4 ventilátory ARGB * RGB Fusion s podporou rozbočovače konektorů ARGB * design pro optimalizované chlazení a udržení stability výkonu
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX/ATX
Počet rozšiřujících slotů: 7
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5“ * 1+2x 2,5'' kombo (náhrada za 3,5“)
Externí porty: * 1x USB 3.2 Gen2 typ-C (až 10 Gb/s) * 2x USB 3.0 * 2x audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio) * tlačítko reset
Bočnice (přední i boční): tvrzené sklo 4mm - 270° panoramatický pohled na vnitřní sestavu
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * boční: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm * zadní: chladič max 1x 140mm, ventilátor 1x 120mm/1x 140mm * spodní: ventilátor 3x 120mm
Předinstalované ventilátory: * boční: 3x 120mm (ARGB) * zadní: 1x 120mm (ARGB)
Maximální výška chladiče CPU: 176mm
Maximální délka PSU: 200mm
Maximální délka GPU: 410mm
Osvětlení: ano (podpora RGB Fusion)
Typ zdroje: ATX (není součástí dodávky)
Prachové filtry: nahoře, na boku, dole
Materiály: ocel, plast, sklo
Barva: černá
Rozměry: 430 x 235 x 501mm
Hmotnost: 8,1g
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.com/PC-Case/GB-C500P-ST#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331555023 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 235 |
| Výška skrine (mm): | 501 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 430 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 10 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 410 |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
