HP 240 LWH Bluetooth Mouse
Kód: 793F9AA-ABB

Podrobný popis
Silné pripojenie a rýchle sledovanie ti umožní klikať celý deň a každý deň. Táto štýlová bezdrôtová myš ponúka toľko užitočných funkcií, že si zaslúži nejakú ruku. Tak prečo nie tvoju?
Zamkni ju pripojením Bluetooth 5.1
Pri myši s bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.1 už nebudeš potrebovať hardvérový kľúč. Zvyšuje energetickú účinnosť a zaisťuje dlhšie a silnejšie pripojenie.
Plynulá, rýchla, citlivá
Optický senzor tejto myši dosahuje mimoriadne presné sledovanie pri 1600 DPI, aby presne zachytil každý pohyb tvojho zápästia – plynulo, rýchlo a citlivo.
Dômyselný dizajn
Elegantný dizajn pre obe ruky. Vyber si z troch štýlových farieb: čiernej, červenej alebo striebornej. Vybavená je tromi tlačidlami a posúvacím kolieskom.


Specifikace
| Rozmery výrobku (Š x H x V) | 10,7 × 6,1 × 2,9 cm |
|---|---|
| Hmotnosť výrobku | 54 g |
| Čo je v krabici | Myš 1× AA batéria Dokumentácia |
| Rozhranie | Bluetooth 5.1 |
| Snímač pohybu | optický |
| Rozlíšenie senzoru | 1600 dpi |
| Odporúčané systémové požiadavky | Bluetooth prijímač |
| Batérie | 1x AA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši bezdrôtové optické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 197029744302 |
| Farba myši: | Biela |
| Rozlíšenie myši (dpi): | 1 600 |
| Štyri a viac tlačidiel myši: | Nie |
| Výklopné koliečko myši: | Nie |
| Rozhranie myši: | Bezkáblová Bluetooth |
| Technológia snímamia myši: | Optická |
| Typ myši: | Kancelárska |
| Podsvietenie myši: | Ne |
| Provedení: | Univerzální |
| Značka a modelové označení: | HP 240 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
