HP 982X High Yield Black Original PageWide Cartridge (20,000 pages)
Kód: T0B30A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna kazeta HP 982X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 20 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rad HP PageWide Enterprise Colour MFP 780, rad HP PageWide Enterprise Colour Flow MFP 785, rad HP PageWide Enterprise Colour 765 |
| Rozmery (š x h x v) | 217,2 x 48,3 x 99,3 mm |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 194 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 190781050124 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
