HP 991X High Yield purpurová PW Cartrige, M0J94AE
Kód: M0J94AE
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna purpurová kazeta HP 991X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 16 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rady tlačiarní HP PageWide Pro 755, HP PageWide Pro 772, HP PageWide Pro 777 |
| Rozmery (š x h x v) | 220 x 52 x 48 mm |
| Hmotnosť | 0,33 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 187 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 190780843628 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
| Výťažnosť kazety (počet strán): | 16000 |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Výtěžnost kazety rozsah str: | 10001 a více str |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
