HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer 220V (225,000 pages)
Kód: CF065A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Súprava na údržbu HP LaserJet CF065A 220 V
Parametre
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 225 000 strán |
|---|---|
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Skutočné výťažnosti značne závisia od tlačených obrázkov a ďalších faktorov. Ďalšie informácie nájdete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 482 x 294 x 267 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 482 x 294 x 267 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 2250 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Hmotnosť balenia | 3,1 kg |
| Hmotnosť palety | 221 kg |
| Počet na palete | 64 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Komerčná záruka 90 dní (iba súčiastky) |
| Obsah balenia | 220 V taviaci valec; Valce (prenosový, vyzdvihovací a podávací); Sprievodca inštaláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 886111320158 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
