HP EliteBook 6, G1i, U7-255U, 16'', WUXGA, 32GB, 512GB, Intel int, W11P, Silver, 3R On-Site
Kód: D01GZET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP EliteBook 6 G1i 16'' AI PC *certifikace TCO
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2,0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (12 TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 40,6cm (16”) WUXGA (1920x1200) antireflexní IPS, 800 nitů, 100% sRGB, HP Sure View
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: Poly Studio, dva reproduktory, dva mikrofony
Webkamera: 5MP IR
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: Intel® I219-V GbE
Bezdrátová komunikace: *WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 a Bluetooth® 5.4, bez vPro®) *HP R15 4G LTE
Porty USB: *2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) *2× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gbit/s (napájený)
Ostatní: *1× HDMI 2.1 *1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon *1× RJ-45 *1× slot pro bezpečnostní zámek *1× čtečka čipových karet
Baterie: 3článková polymerová HP s dlouhou výdrží, 56Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: světlestříbrná (Pike silver)
Rozměry: 359,4×251×10,9-17mm
Hmotnost: 1,75kg
Záruka: 3 roky on-site
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199764791849 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP EliteBook 6 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,75 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Privacy filter: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 251 |
| Šírka (mm): | 359,4 |
| Hĺbka (mm): | 17 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 56 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 800 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
