HP ZB X G1i 16 U7-255H, 32GB, 1TB, PRO2000, W11P, 13TPS
Kód: B30KRES-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ZBook X 16'' G1i
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16C/16T, up to 5.1GHz,13TOPS)
Paměť: 32GB DDR5
Počet slotů (celkem/volné): 2 / 1
Pevný disk: 1TB PCIe 4.0 SSD
Čtečka paměťových karet: Ano
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 300n display
Grafická karta: NVIDIA RTX PRO 2000 8GB Blackwell
Web kamera: Ano
Polohovací zařízení: TouchPad
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Bezdrátová komunikace:Wi-Fi 7+BT5.4
Porty na levé straně: * 1x RJ45 Ethernet port * 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate *SD Card Reader
Porty na pravé straně: *2x Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) *1x HDMI 2.1 Port (Cable not included) *1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate *Audio Combo Jack
Baterie: 83Wh
Rozměry: 359.40 mm (W) x 251 mm (D) x (HF) 22.9 mm (HR)
Hmotnost: Od 2,04kg
Záruka: 5 let onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485277646 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ZBook X |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Záruka notebooku: | 5R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,04 |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 22,9 |
| Šírka (mm): | 359,4 |
| Hĺbka (mm): | 251 |
| Presný model CPU: | U7-255H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 83 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
