KINGSTON 32GB 3200MT, s DDR4 Non-ECC CL22 DIMM 2Rx8
Kód: KVR32N22D8/32
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
KINGSTON 32GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 DIMM 2Rx8Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR4 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 740617305975 |
| Pre PC/NTB (pamäte): | PC |
| Frekvencia (pamäte): | 3200 MHz |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR4 |
| Kapacita (pamäte): | 32 GB |
| GPSR: | Kingston Technology International Ltd;Stratus House,College and Business Techn. Park,Blanchardstown Rd N,Dublin,D15 PEC4,Ireland;productsafety@kingston.ie |
| Výrobca (pamäte): | Kingston |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
