Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/32GB/6000MHz/CL30/2x16GB/Black
Kód: KF560C30BBEK2-32
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston Fury Beast
Pamäť Kingston FURY™ Beast DDR5 prináša najnovšiu špičkovú technológiu pre herné platformy novej generácie. Posúva rýchlosť, kapacitu a spoľahlivosť ešte ďalej, DDR5 prichádza s arzenálom vylepšených funkcií, ako je on-die ECC (ODECC) pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, duálne 32bitové subkanály na zvýšenie účinnosti a integrovaný obvod pre správu napájania na module (PMIC), aby poskytoval energiu tam, kde je najviac potrebná.
- Vyšší výkon od 6000 MT/s
- Vylepšená stabilita pre pretaktovanie
- Zvýšená účinnosť
- Certifikácia Intel XMP 3.0
- Certifikácia AMD EXPO
- Kvalifikované poprednými svetovými výrobcami základných dosiek
- Plug N Play rýchlosťou 6000 MT/s
- Nízky profil dizajnu chladiča v čiernej alebo bielej farbe

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM | 2x 16GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 6000 MT/s |
| CAS latencia | CL30 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 740617342994 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 6000 |
| CAS latency: | CL30 |
| Chladenie: | Pasivní |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Barva chladiče: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
