LENOVO LCD TIO 27 - 27",IPS,mat,16:9,2560x1440,178, 178,4, 6, 14ms,350cd, m2,1000:1,HDMI,DP,USB,VESA,Pivot,cam,repro
Kód: 11JHRAT1EU2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkCentre Tiny-In-One 27
Part Number: 11JHRAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7 x 335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 614x329x554.25 mm |
| Hmotnosť | 6.66 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 2W, Stereo speakers |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | - |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky carry-in |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.2 kg |
| EAN: | 0195042227864 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Použití: | Kancelářský |
| Úhlopříčka displeje ("): | 28 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Kamera, Mikrofón |
| HDMI počet: | 1 |
| DP počet: | 1 |
| USB počet: | 2 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 6.7 |
| Energetická trieda: | G |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.1, DisplayPort |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
