Lenovo Idea Tab, TB336FU, 11'', 2560x1600, 8GB, 128GB, An15, Luna Grey
Kód: ZAFR0428CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*MediaTek Dimensity 6300 (8 jader, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz) *8GB Integrovaná LPDDR4x *128GB UFS 2.2 *Integrovaná Arm Mali-G57 MC2 GPU *Android 15 or LaterOperační systém: Android 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 6300
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence [MHz]: 2400 / 2000
RAM: 8 GB Integrovaná LPDDR4x
Vnitřní paměť [GB]: 128GB UFS 2.2
Paměťové karty: microSD card, podpora až 2TB (exFAT)
Displej: IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch
Úhlopříčka displeje [palce]: 11
Rozlišení [pix]: 2560 x 1600
Konektivita:Wi-Fi 5 (802.11ac 1x1), Bluetooth 5.2, GPS + GLONASS + Galileo, 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x Sluchátka/mikrofon kombo jack (3.5mm), 1x Card slot
Výbava: 4 reproduktory s Dolby Atmos, Mono mikrofon, Akcelerometr senzor, Senzor okolního světla (ALS), Hall senzor, Pero v balení, IP52 odolný proti prachu a vodě, Kamera: Přední 5.0MP / Zadní 8.0MP
Baterie: *Kapacita baterie [mAh]: 7040
Rozměry [mm]: 254.59 x 166.15 x 6.99
Hmotnost [g]: 480
Obsah balení: Lenovo® Tab Pen
Záruka: 24 měs.
Odkaz: https://psref.lenovo.com/Detail/Idea_Tab?M=ZAFR0428CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157040007 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Procesor - typ: | Dimensity 6300 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | Lenovo Tab Pen |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Ambient light sensor (ALS), Hall sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Lightning: | Ne |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,480 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 5 |
| Model: | ZAFR0428CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 7040 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Možnosť SIM: | Ne |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Výška (mm): | 254,59 |
| Šírka (mm): | 166,15 |
| Hĺbka (mm): | 6,99 |
| Farba: | Šedá |
| Podpora AI: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
