Lenovo ThinkPad Universal USB-C Smart Dock - EU
Kód: 40B20135EU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkPad USB-C Dock, nová generácia univerzálnych dokovacích riešení USB-C s jedným káblom. Podporuje živé 4K displeje alebo viac obrazoviek 1080p, nabíjanie notebooku, pripojenie starších periférnych zariadení USB, káblové siete a rýchle nabíjanie mobilných zariadení. Najlepšie funkcie Jedno pripojenie, žiadne obmedzenia: Myslite na cas, ktorý ušetríte, ak dokážete pripojit všetky svoje periférne zariadenia naraz, prenášat údaje USB bleskom - vysoké rýchlosti 10 Gb/s a mat prístup k stabilnému káblovému sietovému pripojeniu bez stresu. Celustové displeje s velkostou 4K alebo viac *: dni, ked sú možnosti vášho notebooku obmedzené, už uplynuli. Teraz môžete zažit vivide 4K na jednej obrazovke alebo multitasking na vyššiu úroven pomocou viacerých obrazoviek. Pripravený na váš príkaz: Ideálne na to, aby ste sa stali centrom vášho pracovného priestoru. Úplne ovládajte svoje systémy ThinkPad pomocou systému PXE Boot, System Wake-on-LAN. Podporuje tiež odovzdávanie MAC adries ThinkPad cez dok. Dok má schopnost podporovat DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0 pre maximálne 1 x 4K pri 60 Hz, ale skutocný video výstup by závisel od výstupu systému. Size / Weight 171 x 80 x 30.75 mm / 0.525 kg Connectivity 1x USB-C Video Ports 2 x DisplayPort™ ; 1 x HDMI™ Maximum Video Output 2x 3840x2160 @60Hz; 1x 3840x2160 @30Hz Maximum Number of Displays 3 Available Networking Ports Gigabit Audio Stereo/Microphone combo Power Adapter 135W (Slim Tip) Maximum Power - Laptop Charging 96W Warranty (period and type) 3-year, Depot Color BlackDodatočné parametre
| Kategória: | Dokovacie stanice a replikátory portov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| EAN: | 195477286993 |
| RJ-45 (F): | 1 |
| DisplayPort (F): | 2 |
| HDMI Standard A (F): | 1 |
| USB Type-C (F): | 1 |
| USB Type A (F): | 5 |
| Výkon napájacieho adaptéra (W): | 135 W |
| Primární určení: | pro vybrané produkty Lenovo |
| Rozmery Š x V x H: | 171 x 31 x 80 mm |
| Jack 3,5 mm (slúchadlá/mic): | 1 |
| Univerzální dokovací stanice: | Ano |
| Minimální nutné rozhraní: | USB-C bez video/napájení |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 W |
| Thunderbolt video: | Ano |
| Max. počet ext. monitorů: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
