Logitech prezentér Spotlight Plus, Bezdrátový, Bluetooth, tmavě šedá
Kód: 910-005166
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech Spotlight Plus
Pokročilé digitálne ukazovátko, ktoré funguje osobne, virtuálne alebo je kombináciou obojstranného spôsobu.
Spotlight je úplne nový štandard v ovládaní prezentácií – špeciálne navrhnutý na udržanie pozornosti publika. Zo zasadacej miestnosti, triedy alebo obývačky môžete ovládať svoju prezentáciu a zároveň pomáhať publiku sledovať, čo hovoríte, či už osobne, vo virtuálnom prostredí alebo hybridne obe spôsoby.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia senzora | Pohybový senzor 3D akcelerometer a gyroskop |
| Výdrž batérie | 3 mesiace |
| Dĺžka kábla | 140 mm |
| Konektivita | Bluetooth Low Energy Bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz |
| Bezdrôtová vzdialenosť | 30 m |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 131,3 x 28,1 x 12,1 mm |
| Váha | 49,2 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5099206072138 |
| Typ príslušenstva: | Ukazovadlá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
