Mercusys MR20 AC750 Wifi Router Dual Band Wifi Router, 3x10/100 RJ45, 2x anténa
Kód: MR20
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MERCUSYS MR20
AC750 Bezdrôtový dual-band smerovač
- AC750 Dual Band WiFi – Vychutnajte si domácu zábavu bez akéhokoľvek oneskorenia, dosahujúc rýchlosť až 750 Mb/s (433 Mb/s v pásme 5 GHz a 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz)
- Širšie pokrytie – 2× externé antény s vysokým ziskom posilňujú stabilné všesmierové pripojenie po celom dome pre silné WiFi signály v každom rohu
- Jednoduchá inštalácia — Intuitívna webová stránka vás prevedie procesom nastavenia počas niekoľkých minút
- Jednoduchá správa domácej siete – Rôzne softvérové funkcie, ako je rodičovská kontrola, QoS a sieť pre hostí pre bezpečnosť a efektívnosť
- Podpora IPTV a IPv6
Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/mr20
Technické špecifikácie
| Wireless | |
| Signal Rate | 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz), kompatibilné so štandardmi Wi-Fi 11ac/a/b/g/n |
| Reception Sensitivity | 2,4G 11g 6Mbps: -94dBm 11g 54Mbps: -77dBm 11n HT40 MCS7:-73dBm 11n HT20 MCS7:-76dBm 5G 11a 6Mbps:-93dBm 11a 54Mbps:-75dBm 11ac VHT20 MCS8:-70dBm 11ac VHT40 MCS9:-65dBm |
| Transmission Power | 2,4 GHz < 20dBm (EIRP) 5 GHz < 23dBm (EIRP) |
| Wireless Security | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Software | |
| Operation Modes | Smerovač, Repeater, Prístupový bod |
| WAN Type | Dynamická IP / Statická IP / PPPoE / L2TP / PPTP |
| Management | Ovládanie prístupu Lokálne riadenie Diaľkové riadenie |
| DHCP | Server, Zoznam DHCP klientov |
| NAT Forwarding | Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Firewall Security | SPI Firewall, Bindovanie IP a MAC adries |
| Guest Network | Hostiteľská sieť 2,4 GHz, Hostiteľská sieť 5 GHz |
| Hardware | |
| Rozmery (WxDxH) | 4,5 × 3,7 × 1,0 palca (114 × 94 × 26 mm) |
| Rozhrania | 1× 10/100 Mbps WAN port, 2× 10/100 Mbps LAN porty |
| Tlačidlo | Reset/WPS tlačidlo |
| Typ antény | 2× 5 dBi pevné omni-direktionálne antény |
| Ostatné | |
| Balenie obsahuje | • AC750 Wi-Fi smerovač (MR20) • Napájací adaptér • Rýchly návod na inštaláciu • RJ45 Ethernet kábel |
| Prostredie | • Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) • Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie • Skladovacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 6957939000653 |
| Rýchlosť LAN max.: | 100 Mbps |
| Optika: | Ne |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 750 Mbit/s |
| Externí anténa: | Ano |
| Wi-Fi 2,4 GHz: | Ano |
| Wi-Fi 5 GHz: | Ano |
| WiFi 2 (802.11a): | Ano |
| WiFi 1 (802.11b): | Ano |
| WiFi 3 (802.11g): | Ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n): | Ano |
| Wi-Fi 5 (802.11ac): | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
