Mercusys MS105 5x10/100 mini desktop switch, plastic case
Kód: MS105
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MERCUSYS switch MS105
5-Portový stolný switch 10/100Mb/s
- Päť portov RJ45 10/100Mbps s automatickým prepínaním podporujúcich MDI/MDIX
- Jednoduché pripojenie do siete
- Kompaktný dizajn pre flexibilné usporiadanie
- Nastavenie Plug and play, bez nutnosti konfigurácie
Vďaka rovnakej veľkosti ako kreditná karta môže byť MS105 umiestnený kdekoľvek vo vašej domácnosti, bez toho aby zaberal príliš veľa miesta. Jeho bezventilátorový dizajn umožňuje zostať nenápadný, bez ohľadu na dobu prevádzky.
Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/ms105
Technické špecifikácie| Software | |
| Transfer Method | Store and forward |
| Hardvér | |
| Rozmery (W X D X H) | 82 x 49 x 21 mm |
| Rozhrania | 5 portov 10/100Mbps, automatické vyjednávanie, auto-MDI/MDIX |
| Vonkajší napájací zdroj | Vonkajší napájací adaptér (Výstup: 5.0VDC/0.6A) |
| Štandardy a protokoly | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD |
| Počet ventilátorov | Vetraný bez ventilátora |
| Prenosové rýchlosti | 10/100 Mbps v poloduplexe 20/200 Mbps v plnom duplexe |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte | 768Kb |
| Jumbo Frame | 2 KB |
| Switching Capacity | 1 Gbps |
| LED | Ethernet (1, 2, 3, 4, 5), Napájanie |
| Ostatné | |
| Certifikácie | CE, ROHS |
| Obsah balenia | 5-Portový stolný switch 10/100Mbps MS105 Napájací adaptér Rýchly štandard inštalácie |
| Prostredie | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Ukladacia teplota: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% bez kondenzácie Ukladacia vlhkosť: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 6957939000363 |
| Prevedenie switch: | Desktop |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Fanless switch: | Ano |
| Management: | Unmanaged switch |
| Rýchlosť LAN max.: | 100 Mbps |
| Optika: | Ne |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 300 Mbit/s |
| Obsahuje switch: | Ano |
| Antény: | Směrové |
| POE: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
