Microsoft Surface Laptop 13'', SD-X Plus, 13'', 1920x1280, T, 16GB, 1TB, Adreno, W11P, Platinum, 2R
Kód: EP2-30999
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Microsoft Surface Laptop, Copilot+ PC 13'' elegantní, lehký a rychlý * dotykový displej PixelSense * výjimečné psaní na klávesnici s velkým touchpadem a speciální klávesou Copilot nabízející pomoc umělé inteligence
Software: Windows 11 Pro + předinstalovaná aplikace Microsoft 365
Procesor: Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, 3,2/3,4 GHz, 30 MB cache)
NPU: Qualcomm® Hexagon™ se 45 TOPS
Grafická karta: Integrovaná Qualcomm Adreno GPU
Senzory: senzor okolní barvy
Zabezpečení: * vylepšené zabezpečení pomocí Microsoft Pluton TPM 2.0 * počítač se zabezpečeným jádrem Windows 11 * ověřování pomocí tlačítka napájení se snímačem otisku prstu Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13'' PixelSense™, sRGB a Enhanced
Rozlišení: 1920 x 1280 (178 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1000:1
Obnovovací frekvence: až 60 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Jas: 400 nitů
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 1 TB
Výdrž baterie: při přehrávání videa až 23 hodin/až 16 hodin při aktivním používání internetu
Klávesnice: podsvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky
Touchpad: Přesný touchpad
Porty: * 1x USB-A/USB 3.1 * 2x USB-C®/USB 3.2 (nabíjení, přenos dat, DisplayPort 1.4a s podporou až dvou monitorů 4K s frekvencí 60 Hz) * 1x 3,5mm konektor pro sluchátka
Kamera, video a zvuk: * přední kamera Surface Studio s rozlišením Full HD * kamera s rozlišením Full HD (1080p) * podpora pro efekty Windows Studia s automatickým rámováním, rozmazáním portrétu, kreativními filtry (ilustrace, animace, akvarel), očním kontaktem a portrétním světlem * reproduktory Omnisonic® s Dolby Audio™ * podpora Bluetooth® LE Audio * dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
Bezdrátové připojení: * Wi-Fi 7 * Bluetooth® Core 5.4
Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová
Obsah balení: * Surface Laptop * nabíjecí kabel USB-C® * síťová nabíječka Surface 45 W USB-C * úvodní příručka * dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 285,65 x 214,14 x 15,6 mm
Hmotnost: 1,22 kg
Pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/surface/business/surface-laptop-13-inch-snapdragon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 196388527991 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 13 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Microsoft |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,22 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | Microsoft Surface Laptop 13" |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1280 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Modelový rad GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 214,14 |
| Šírka (mm): | 285,65 |
| Hĺbka (mm): | 15,6 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | SD-X Plus |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 45 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
