MSI MPG, 272URX, 26,5'', QD-OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Čierna, 3R
Kód: MPG 272URX QD-OLED
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI MPG 272URX QD-OLED * 5vrstvý tandemový OLED panel s technologií EL Gen 3 – Světelná účinnost až 30 %. * Je vybaven panelem QD-OLED * VESA DisplayHDR True Black 400 * AI Navigator * zámek Kensington
Úhlopříčka: 26,5''
Typ obrazovky: QD-OLED
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Rozteč pixelů: 0,153 x 0,153
Poměr stran: 16:9
Jas: SDR: 250, HDR: 450 nitů
Kontrast: 1500000:1
Odezva: 0,03 ms (GtG)
Frekvence signálu: 48-240 Hz
Obnovovací frekvence: 240Hz
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Povrch displeje: antireflexní
Počet barev: 1,07 miliardy, 10 bitů
Porty: * 1x DisplayPort 2.1a * 2x HDMI™ 2.1a (UHD@240Hz) * 1x USB-C (DP alt.) s 98W PD * 2x USB-A * 1x USB-B * 1x sluchátkový výstup * 1x napájecí konektor
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: * naklonění: -5° ~ 20° * natočení: -30° ~ 30° * nastavení výšky: 0-110mm
Barva: černá
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377275460 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,153 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 26,5 |
| Model: | 272URX |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI MPG |
| Výkon Power Delivery (W): | 98 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
