MSI Pro, MP273UP E6, 27'', IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Čierna, 3R
Kód: PRO MP273UP E6
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI PRO MP273UP E6
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.1554 x 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,300
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178°/178°
Počet barev: ,1, 07 B.
Reproduktory: ,2x 3W
Konektory: , *2x HDMI 2.0 *1x Displayport 1.4 *Konektor pro sluchátka (out)
Napájení: ,Externí (12V/4A)
Montáž na zeď: ,VESA 75 x 75 mm
Naklápění monitoru: , *Naklonění:-5°/20° *Natočení: °-30°/30 *Pivot: -90°/90° *Výškově nastavitelné: 0-110 mm
Barva: ,Černá
Hmotnost [kg]: ,5,75
Obsah balení: , *1x HDMI kabel *Napájecí kabel *Napájecí adaptér *4x šroub pro připevnění stojanu k monitoru.
Záruka: ,36 Měsíců
Stránky výrobce: ,https://uk.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273UP-E6/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377373975 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0.1554 x 0.1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | MP273UP E6 |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 75 x 75 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
