PROMO 14'' WLED ASUS MB14AC
Kód: 90LM0631-B01170
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
https://www.asus.com/Monitors/ZenScreen-MB14AC/Prenosný USB monitor ASUS ZenScreen MB14AC - 14 palcov, IPS Full HD, hybridné riešenie signálu, USB typu C, bez blikania, filter modrého svetla, antireflexný povrch
Veľkosť panela: širokouhlá obrazovka 14.0"(35.6cm) 16:9
Typ panelu: IPS
Skutočné rozlíšenie: 1920x1080
Zobrazovacia plocha (VxV): 309.31 x 173.99 mm
Povrch displeja : Neodleskujúci sa
Rozstup pixelov : 0.16 mm
Jas (max.): 250 cd/?
kontrastný pomer (Max) : 700:1
Pozorovací uhol (CR?10) : 178°(H)/178°(V)
Čas odozvy : 5 ms (Gray to Gray)
Bez blikania : Áno
Funkcia videa
Prednastavené režimy videa SPLENDID : 8 režimov (režim sRGB/režim scény/režim divadla/štandardný režim/režim nočného zobrazenia/režim hry/režim čítania/režim tmavej miestnosti)
Výber odtieňa pleti : 3 režimy
Výber teploty farieb : 4 režimy
QuickFit (režimy) : Áno (zarovnávacia mriežka/režimy fotografie)
GamePlus(režimy) : Áno (krížový pohon/časovač)
Nízke modré svetlo : Áno
Podpora HDCP : Áno, 1.4
Automatické otáčanie : Áno
Widget displeja
Pohodlná klávesová skratka
Filter modrého svetla
I/O porty
Vstup signálu : USB typu C
Spotreba energie
Spotreba energie (typická): <7W*
Režim úspory energie: 0W
Režim vypnutia: 0W
Napätie: 5V
Mechanický dizajn
Farby šasi : Tmavosivá
Tenký dizajn : Áno
Super úzky rámček : Áno
Rozmery
Fyz. Rozmery (ŠxVxH):324.94 x 208.03 x 11.2 mm
Rozmery krabice (ŠxVxH):392 x 257 x 77 mm
Hmotnosť
Čistá hmotnosť (Esti.):0.59 kg
Hrubá hmotnosť (Esti.):1.3 kg
Príslušenstvo
Inteligentné puzdro ASUS
Kábel DisplayPort™ cez USB-C™ (USB-C na USB-C)
Kábel USB-C na A (voliteľný)
Adaptér USB typu C na A (voliteľný)
Stručná príručka
Záručný list
Zhoda a normy
Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CU, FCC, J-MOSS, KCC, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light, RCM
Poznámka
*meranie jasu obrazovky 200 nitov bez pripojenia zvuku/ USB/ čítačky kariet
**Pre USB 3 sú potrebné ovládače.0, nájdete na stránke podpory na stiahnutie ovládača
***V režime USB 3 môže jas klesnúť na 180 cd/m2.0 režim
****Auto Rotate vyžaduje inštaláciu operačného systému Windows a nástroja DisplayWidget
*****Kompatibilné s Thunderbolt 3
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 15 palcov a menej |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 4718017690607 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 700:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Rozostup bodov (mm): | 0,16 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 324,94 x 208,03 x 11,2 mm |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°x178° |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 14 |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Model: | ZenScreen MB14AC |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Webkamera: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Hmotnost rozsah (kg): | do 2 kg |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | Asus ZenScreen |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
