Samsung Odyssey G5/G55C/32''/VA/QHD/165Hz/1ms/Black/2R
Kód: LS32CG552EUXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
32" Samsung Odyssey G55C, QHD Prohnutý 1000R, 165HzTyp VA, HDR10
Velikost obrazovky 27" (16 : 9)
16,7 mil.barev
FreeSync
Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode, Black Equalizer, Virtual AIM Point, Low Input Lag Mode, Refresh Rate Optimizor, Auto Source Switch+
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 8806095337241 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 2500:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 710,1 x 439,4 x 135,9 |
| Hmotnost (kg): | 4,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 32 |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Model: | G55C |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 165 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 33 |
| Rozměr VESA uchycení: | 75 x 75 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Samsung Odyssey G5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
