Štúdio Display - Nano-Texture Glass - VESA , SK
Kód: MYJL3CS/ASK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple Studio Display * 27'' Retina 5K displej * 12MP ultraširokoúhlá kamera s centrováním záběru * tři mikrofony a šest reproduktorů s prostorovým zvukem
Typ obrazovky: Retina 5K displej
Úhlopříčka: 27''
Rozlišení: 5120×2880 při 218 pixelech na palec
Jas: 600 nitů
Počet barev: 1 miliarda barev
Kamera: 12MP ultraširokoúhlá kamera se 122° zorným polem, f/2,4, centrování záběru
Audio: Hi-fi soustava šesti reproduktorů s woofery v antirezonančním uspořádání, soustava tří mikrofonů studiové kvality s vysokým odstupem signálu od šumu a směrovým formováním paprsku
Porty: * 1× Thunderbolt 3 (USB-C) - napájení počítače příkonem 96 W * 3× USB-C - až 10 Gb/s * 1× napájecí konektor
Napájení: 100 až 240 V AC
Barva: stříbrná
Rozměry: 623×479-583×207mm
Hmotnost: 7,7kg
V krabici: * Studio Display * Thunderbolt kabel (1m) * VESA adaptér
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195949766145 |
| Displej - typ: | Retina |
| FreeSync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 623x583x207 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 5120x2880 (5K) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,7 |
| Model: | standardní sklo |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 5K |
| Modelový rad: | Apple Studio Display |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
