THERMALTAKE Ventilátor CT120 EX ARGB 3-Pack, 3x120mm, černá
Kód: CL-F181-PL12SW-A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take CT120 EX ARGB
CT120 EX ARGB Sync je nový model radu CT, ktorý využíva novú technológiu MagForce 2.0 pre lepšie a rýchlejšie magnetické spojenie medzi ventilátormi. Tento ventilátor udržiava rýchlosť 2000 otáčok za minútu a prekonal limity svojej rady, aby poskytoval ešte lepší chladicí výkon. Používatelia môžu ovládať jeho 9 adresovateľných LED diód pomocou synchronizačného softvéru základnej dosky a dosiahnuť tak spektakulárne svetelné efekty.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2000 RPM |
| Statický tlak | 2.95 mm H20 |
| Prúd vzduchu | 68 CFM |
| Hluk | 28.5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Hydraulické ložisko |
| MTBF | >40 000 hodín |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 4711475641341 |
| Typ chladiča: | Do PC skříně |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
