THERMALTAKE Ventilátor Toughfan 12, 120mm, černá
Kód: CL-F117-PL12BL-A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take ToughFan 12
Ventilátor Thermaltake TOUGHFAN s PWM riadením a vysokým statickým tlakom má optimalizovanú konštrukciu, ktorá maximalizuje náročné požiadavky na chladenie.
TOUGHFAN je ventilátor s PWM riadením, ktorý je navrhnutý tak, aby pracoval pri maximálnej prevádzkovej rýchlosti až 2000 otáčok za minútu, čo umožňuje bezkonkurenčný chladiaci výkon.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2000 RPM |
| Statický tlak | 2.41 mm H20 |
| Prúd vzduchu | 58.35 CFM |
| Hluk | 22.3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Hydraulické ložisko |
| MTBF | >40 000 hodín |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 4713227526777 |
| Typ chladiča: | Do PC skříně |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
