ThinkSystem 2.5'' 960GB SATA RI 6GB HS SSD v2
Kód: 4XB7A90874
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkSystem 2.5'' Multi Vendor 960GB Read Intensive SATA 6Gb HS SSD v2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Disky pre značkové servery |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 889488712496 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkSystem |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 960GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Servery |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
