TRUST Set klávesnice + myš ODY II, Bezdrátový set RF 2.4GHz, HU, černá
Kód: 25365
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Ody II Set klávesnice a myši
Bezdrôtová a tichá sada klávesnice a myši pre hodiny pohodlnej práce
Hlučné písanie je out, tiché písanie je in. Táto bezdrôtová klávesnica má tiché klávesy pre jemný stlač klávesov, takže môžete ľahko písať, aniž by ste rušili seba aj svoje okolie. Ste pripravení užiť si doposiaľ najproduktívnejšie pracovné dni?

Špecifikácie
| Klávesnica | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Áno |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Myš | |
| Vlastnosti | |
| Tiché kliknutia | Áno |
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Software | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1600 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/levorákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť klávesnice | 422 x 136 x 37 mm |
| Váha klávesnice | 473 g |
Čo je v balení
2x AAA Batérie
1x AA Batéria
USB adaptér
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| EAN: | 8713439253658 |
| Rozhranie setu: | Bezdrôtový s USB Dongle |
| Lokalizácia klávesnice: | Ostatné |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
