TRUST myš Primo Bluetooth Wireless Mouse, optická, USB, černá
Kód: 24966
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Bezdrôtová myš Primo Bluetooth
Kompaktná bezdrôtová myš Bluetooth
Osvoboďte sa od káblovej spleti s bezdrôtovým pripojením Bluetooth Primo. Bez akýchkoľvek káblov alebo dokonca USB prijímača môžete mať svoj stôl a zariadenie čisté a prehľadné.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Software | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| Maximálne DPI | 1600 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| Rozmery | 40 x 55 x 95 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8713439249668 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
