White Shark Gaming mouse GRAPHENE, 6D, 12400 dpi, pink
Kód: GRAPHENE-P
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Štýlová myška pre štýlových hráčov
Zoznámte sa s ľahkým zázrakom GRAPHENE, ktorý váži len 47 g a sľubuje ľahkú obratnosť. Táto 6D myš so 6 tlačidlami a čipovou sadou Pixart 3327 ponúka presnosť na dosah ruky. Prispôsobte si zážitok vďaka softvéru s rozlíšením 12 400 DPI. Spínače Huano zaručujú 20 mil. stlačení, čím sa zabezpečí trvalá spoľahlivosť. Čierna, biela alebo ružová farba, matný povrch, opletený kábel a spodné podložky z UPE ju robia elegantnou a odolnou. Využite svoj herný potenciál s touto ergonomickou, vysoko výkonnou myšou navrhnutou pre systémy Windows 7/8/10/11 a MacOS.Kľúčové vlastnosti
- 12400 dpi
- Ultra ľahká
Technická špecifikácia
| Senzor | optický |
| DPI | max 12400 |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Chipset | Pixart 3327 |
| Životnosť | 20 miliónov kliknutí |
| Podsvietenie | Neuvedené |
| Pripojenie | USB 2.0 |
| Dĺžka káblu | 1,5 m |
| Kompatibilita | Windows 7/8/10/11/MacOS |
| Rozmery | 120,5 x 64,4 x 37,8 mm |
| Hmotnosť | 47 g |
| Softvér | áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 3858894503575 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
