Xerox C235V_DNI, farebný laser. multifunkcia, A4, 22 strán za minútu, obojstranný tlač, ADF, WiFi, USB, Ethernet, 512 MB
Kód: C235V_DNI2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tichá, kompaktní barevná multifunkční tiskárna, která doplní váš home office *Kopírování, tisk, skenování, fax *Ideální pro malé až střední podniky a domácí kanceláře. *Přístup k volitelnému pokročilému pracovnímu postupu dokumentů s pomocí Xerox Workflow Central *Spolehlivost a důvěryhodnost *Lze používat na mobilních zařízeních: Apple AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct *Pokročilé funkce zabezpečení
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi, 4800 Color Quality
Rychlost černého tisku [str/min]: až 22 stran/minutu
Rychlost barevného tisku [str/min]: až 22 stran/minutu
Tisk první strany [sec]: Již do 11 vteřiny (černobílý)
Max. měsíční zatížení [str]: Až 30,000
Paměť [MB]: 512 MB standard
Oboustranný výstup: Standardně
Automatický podavač pro skenování: ano
Kapacita zásobníku [str]: *Zásobník (Hlavní zásobník): 250 archů *Zásobník (Pozice pro manuální podávání): 1 archů * Výstupní kapacita: 120 archů
Rozhraní: Ethernet 10/100 BaseTX, Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0 (typ A – flash disk), Vysokorychlostní USB 2.0 (typ B), Wi-fi 802,11 b/g/n
Tiskové jazyky: PCL® 5/6, PostScript® 3, PCLm
Skener: *Úložiště naskenovaných dokumentů: Email, FTP, přední USB disková jednotka, Network or USB connected computer, síťová složka systému Windows *Formát pro skenování: JPEG, Non searchable PDF, TIFF *Skenovací rozlišení (optické): 600 x 600 dpi
Fax: *Komprese faxu: MH/MR/MMR/JBIG *Funkce faxu: Automatické opakované vytáčení, Automatické zmenšení, Broadcast, Compression Auto Answer, Faxový adresář, Přeposlání faxu z, Filtr nevyžádaných faxů
Rozměry: 411.2 x 394.1 x 344.4 mm
Hmotnost [kg]: 19.4 kg
Podporované operační systémy: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64 bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11
Obsah balení: • Barevná multifunkční tiskárna Xerox® C235 • Předem nainstalované CMYK tiskové kazety s počáteční kapacitou: 500 tiskových stránek • CD se softwarem a s dokumentací (obsahuje uživatelskou příručku, stručný návod k instalaci, bezpečnost, právní předpisy a recyklace, tiskové ovladače a prohlášení o záruce) • Instalační příručka Bezpečnostní list výrobku • Stručný návod k použití • Napájecí kabel
Záruka: 24 měs. https://www.xerox.com/cs-cz/office/multifunkcni-tiskarny/xerox-c235-multifunction-printer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné-farebné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22.81 kg |
| EAN: | 095205069341 |
| Procesor: | Dvoujádrový procesor 1 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| Tlač bar. (str/min): | 20 až 29 |
| LAN: | Ano |
| Rozlíšenie skenera (px): | 600x600 |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ano |
| Typ zariadenia: | Multifunkce |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | 30-55 tisíc |
| Farebná tlač: | Ano |
| Max formát: | A4 |
| Delené náplne: | Ano |
| Tlač čb (str/min): | 20 až 29 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Doskový skener: | Ano |
| Model: | C235V/DNI |
| Tlač bar. (str/min) - presne: | 22 |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 22 |
| Obojstranná tlač: | Ruční |
| Rýchlosť sken čiern. (str/min): | 21 |
| Rýchlosť sken farieb. (str/min): | 21 |
| Typ snímača: | CIS |
| Počet kaziet (náplní): | 4 |
| Farebný model: | CMYK |
| Rozlíšenie farebnej tlače: | 600 x 600 |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| AirPrint: | Ano |
| Prepojovací kábel (v balení): | Ne |
| Interná pamäť: | 512MB |
| Vstupný zásobník papiera: | 250 listů |
| Kopírka: | Ano |
| Modelový rad: | Xerox |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
