ASUS TUF-BE6500 (BE6500) WiFi 7 Extendable Gaming Router, 4x 2.5G, AiMesh
Kód: 90IG0920-MO9C00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming BE6500
Rozšíriteľný herný router ASUS TUF Gaming BE6500 Dual Band WiFi 7 (802.11be), Quad 2,5GbE porty, 3-krokové presmerovanie portov, Smart Home Master, podpora AiMesh a AiProtection Pro pre zabezpečenie siete
- 4K-QAM & Multi-Link Operation – WiFi 7 dvoupásmový router poskytuje rýchlosť až 6500 Mb/s. 4096-QAM zvyšuje rýchlosť 1,2X a Multi-Link Operation (MLO) zvyšuje stabilitu a efektívnosť pripojenia viacerými pásmami súčasne.
- Štyri porty 2,5 GbE – Porty 2,5 GbE uprednostňujú prevádzku a optimalizujú káblové pripojenie k internetu pre maximálny výkon.
- Jeden router. Všetky typy hier – Obsahuje uprednostňovanie mobilného herného režimu, vyhradený herný port pre špičkový výkon a zjednodušené Open NAT pre jednoduché nastavenie pre viacerých hráčov.
- Komplexný bezpečnostný systém – Je vybavený najnovšími bezpečnostnými funkciami ASUS, ktoré zabezpečujú robustnú ochranu pred sieťovými hrozbami.
- Testovaná odolnosť a stabilný prevádzka – Vyrobené tak, aby vydržalo prísne testovanie pre spoľahlivý a stabilný výkon, vďaka čomu je vysoko odolné.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Štandard siete | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Prenosová rýchlosť WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): až 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): až 5764 Mbps |
| Anténa | 6× Externá anténa |
| Procesor | 1,5GHz 4-Jadrový Procesor |
| Pamäť | 256 MB Flash 1 GB RAM |
| Operačná frekvencia | 2,4 GHz 5 GHz |
| I/O porty | 1× 2.5GbE pre WAN 3× 2.5GbE pre LAN 1× USB 3.2 Gen1 |
| Napájanie | AC Vstup: 110V~240V(50~60Hz) DC Výstup: 12V s max. 2,5A |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 304 x 174 x 214 mm |
| Váha | 772 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 4711387546321 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované štandardy: | 802.11be |
| Zabezpečení: | WPA3 |
| Typ antény: | Vestavěná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ano |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Počet WAN portů: | 1 |
| Další vlastnosti: | Podpora Wi-Fi Mesh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
