TRUST rozbočovač HALYX, 7portový rozbočovač USB 3.2 Gen1
Kód: 24967
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Halyx Rozbočovač USB 3.2 Gen1
Štýlový hliníkový rozbočovač USB pridá vášmu počítaču 7 ďalších portov USB-A s rýchlosťou 5 Gb/s
Sedemé nebo
Sedmička je pre Halyx naozaj šťastné číslo – pripojte k počítaču alebo notebooku až 7 zariadení USB a využite praktický napájací port USB-C, keď potrebujete ďalší výkon!

Špecifikácia
| Technické parametre | |
|---|---|
| USB verzia | 3.2 gen 1 |
| Dĺžka hlavného kábla | 80 cm |
| Vstup a Výstup | |
| Vstup | USB-C |
| Výstup | 7x USB-A 1x USB-C |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 33 x 145 x 16 mm |
| Váha | 108 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dokovacie stanice a replikátory portov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8713439249675 |
| Druh IO zariadenia: | USB hub alebo switch |
| Prevedenie: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
