TechnoLine Modell H nástěnné hodiny, šedý
Kód: MODELL H GREY
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Nástenné hodiny
- analogové nástenné hodiny
- čas riadený kryštálom
- materiál plast
- priemer ciferníka 140 mm
- možnosť postavenia, alebo zavesenia
- napájanie na 1 ks batérie typ AA 1,5 V (tužková, nie je súčasťou balenia)
- farba sivá, ciferník biely, číslice čierne
Špecifikácia
| Parametre | |
|---|---|
| Čas | Áno, riadený kryštálom |
| Napájanie | 1 ks batérie typ AA 1,5V, (tužková, nie je súčasťou balenia) |
| Celkové rozmery | 150 x 40 mm |
| Hmotnosť | 210 g |
| Farba | Sivá, ciferník biely, číslice čierne |
| Možnosť postavenia / zavesenia | áno / áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Budíky a hodiny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 4029665100159 |
| Zobrazenie času: | Analógové |
| Prevedenie: | Nástenné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
