Acer H6815BD/DLP/4000lm/4K UHD/2x HDMI
Kód: MR.JTA11.001



Podrobný popis
ACER Projektor H6815BD
PN: MR.JTA11.001
Obraz
Nativné rozlíšenie: 3840 x 2160
Maximálne rozlíšenie: 3840 x 2160
Jas v štandardnom režime: 4000 lm
Nativný pomer strán: 16: 9
Kompatibilný pomer strán: 4: 3
Kontrastný pomer: 10 000: 1
Pomer hádzania: 1,5 až 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Digitálny zoom: 2x
Maximálna vertikálna synchronizácia: 240 Hz
Minimálna vertikálna synchronizácia: 24 Hz
Podporovaná farba: 1,07 miliardy farieb (30 bitov)
Projekčná šošovka
Minimálna clona objektívu: F / 2
Maximálna clona objektívu: F / 2,05
Minimálna vzdialenosť: 15,84 mm
Maximálna vzdialenosť: 17,45 mm
Minimálna uhlopriečka obrazu: 685,80 mm
Maximálna uhlopriečka obrazu: 7,62 m (300 ")
Minimálna projekčná vzdialenosť: 1 m
Maximálna projekčná vzdialenosť: 10 m
Optický zoom: 1,1x
Rozhrania / porty
Verzia HDMI: HDMI 1.4a
Počet zvukových výstupov: 1
Zvukový výstup: Áno
Celkový počet portov HDMI: 2
Technické informácie
Projekčný systém: DLP
Metóda projekcie:
Strop
Predná
Zadná
Zadná strop
Kompatibilita videa:
EDTV
HDTV
NTSC
KAMARÁT
SDTV
SECAM
Kompatibilita s počítačom:
Mac PC
Windows PC
Zvuk
Počet reproduktorov: 1
Výstupný výkon reproduktora: 3 W.
Režim výstupu reproduktora: Mono
Popis napájania
Zdroj napájania: 100 V AC ~ 240 V AC
Vstupné napätie: 120 V AC, 230 V AC
Spotreba energie: 245 W.
Fyzikálne vlastnosti
Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkosť vzduchu: 80% maximálna relatívna vlhkosť
Hmotnosť (približne): 2,88 kg
Výška: 93,8 mm
Šírka: 322 mm
Hĺbka: 225 mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 4710886118930 |
| Formát obrazu: | 16:9 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Repro: | Ano |
| Technológia: | DLP/LED |
| Kontrast: | do 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor S-video: | Ne |
| LAN: | Ne |
| 3D technológia: | Ano |
| Počet konektorov HDMI: | 2x |
| USB: | Ne |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Presná svietivosť (ANSI): | 4000 |
| Barva: | Bílá |
| Svietivosť (ANSI): | od 3100 do 4100 ANSI |
| Max. veľkosť obrazu (palce): | 300" |
| Projektor pro domácí kino: | Ano |
| Spotřeba (W): | 245 |
| Min. projekční vzdálenost (m): | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m): | 10 |
| Značka a model: | Acer H6815BD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
