Adata XPG BATTLECRUISER II/Midi Tower/Transpar./Čierna
Kód: BATTLECRUISERIIST-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata XPG BATTLECRUISER II Super Mid-Tower * :Exoskeleton * držák grafické karty
Typ: Mid-Tower
Podporuje základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, CEB, EEB
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' HDD/SSD * 3x 3,5''/2,5'' HDD/SSD
Externí porty: * 1x USB 3.2 typ C * 2x USB 3.2 typ A * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič 1x 360/280/240mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * přední: chladič 1x 420/360/280/240mm, ventilátor 3x 120mm/3x 140mm * zadní: chladič 120mm, ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: 4x XPG VENTO 120 ARGB
Bočnice: 1x 4mm tvrzené sklo
Maximální výška chladiče CPU: 175mm
Maximální délka PSU: 225mm
Maximální délka GPU: 395mm (bez předních ventilátorů)
Materiál: SPCC/4mm tvrzené sklo
Barva: černá
Rozměry: 550x225x506mm
Hmotnost: 11,87kg
Záruka: 2 roky Odkaz na stránku výrobce: https://www.xpg.com/cz/xpg/pc-component-battlecruiser-ii-super-mid-tower-chassis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085944290 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 225 |
| Výška skrinky (mm): | 550 |
| Formát MB: | E-ATX/ATX/mATX/ITX/SSI-EEB/SSI-CEB |
| Hĺbka skrinky (mm): | 506 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 5 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 420 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x420 |
| Značka a model: | Adata XPG BATTLECRUISER II |
| Max. délka grafické karty (mm): | 395 |
| Barva: | Černá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
