Adata XPG STARKER AIR BTF herná skriňa čierna
Kód: STARKERAIRBTFMTA-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG STARKER AIR BTF je vynikající ATX počítačová skříň určená speciálně pro nejnáročnější hráče, kteří požadují maximální výkon a špičkový design. Podporuje standardní základní desky E-ATX i základní desky ATX s konektory na zadní straně, takže nabízí flexibilitu pro různé konfigurace sestav. S prostorem pro dva 360mm chladiče a až dvanáct 120mm ventilátorů zajistí mimořádné proudění vzduchu a větrání, aby se ty nejvýkonnější komponenty uchladily i při tom nejintenzivnějším hraní. Tato počítačová skříň je určena pro ty, kdo od své sestavy očekávají výjimečnou funkčnost a také odvážný, moderní design. Skříň STARKER AIR BTF podporuje standardní základní desky až do formátu E-ATX a je zcela kompatibilní se základními deskami nové generace s konektory na zadní straně ve formátech ATX a m-ATX, například deskami řady ASUS BTF nebo MSI PROJECT ZERO. Tato inovativní provedení schovávají kabely a konektory a dodávají vnitřnímu prostoru elegantní, minimalistický vzhled. A 37mm prostor za základní deskou zjednodušuje uspořádání kabelů a zajišťuje, že se pohodlně vejdou konfigurace s kabely vzadu i standardní konfigurace. *Podporuje základní desky s reverzními konektory *Obsahuje 4 aRGB ventilátory *Délka grafické karty až 390mm *Výška vzduchového chladiče CPU až 180mm *Délka zdroje až 220mmTyp: Mid-Tower
Barva: Černá
Rozměry: 496 x 242 x 464mm (VxŠxH)
Typ zdroje: Bez zdroje
Podporuje základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX. M-ATX a ATX s reverzními konektory
Externí vstupy a výstupy: *2x USB 3.2 typ A *1x USB typ C *1x hybridní audioport 1x tlačítka LED, reset a power
Podporované chlazení : *Přední ventilátory: 3 x 120 mm , 3 x 140 mm *Horní ventilátory: 3 x 120 mm , 2 x 140 mm *Zadní ventilátory:1 x 120 mm, 1 x 140 mm *PSU Shroud: 120mm x 3 *Boční: 2x 120mm (když se odstraní e-atc bracket) *Přední radiátor:360 / 280 / 240 mm *Horní radiátor:360 / 280 / 240 mm *Zadní radiátor:140/ 120 mm
Instalované chlazení: 3x přední aRGB 1x zadní aRGB
Vnitřní pozice 2.5''/3.5'' HDD/SSD: 2+1 2.5'' HDD/SSD: 2+2
Stránka výrobce: https://www.xpg.com/cz/xpg/pc-component-starker-air-btf-mid-tower-chassis?tab=desc
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085949066 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 242 |
| Výška skrinky (mm): | 496 |
| Formát MB: | E-ATX, ATX, Micro ATX, ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 464 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 10 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Adata XPG STARKER AIR BTF |
| Max. délka grafické karty (mm): | 385 |
| Barva: | Černá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
