ADATA XPG zdroj CORE REACTOR II VE 850W, 80+ GOLD, Plně Modularní, ATX 3.1
Kód: COREREACTORIIVE850G-BKCEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG CORE REACTOR II VE
XPG CORE REACTOR II VE umožňuje vášmu systému efektívne dodávky energie. Je kompatibilný s najnovšími návrhovými smernicami Intel ATX 3.1 a má vyhradený konektor 12V-2x6 pre najnovšie grafické karty. Táto jednotka sa môže pochváliť obvodom DC-DC pre vyšší výkon, stabilitu a konzistenciu s výnimočným ovládaním zvlnenia a dobou výdrže, ktorá prekonáva špecifikácie Intel. Má 8 priemyselných ochrân, ktoré posilňujú jeho odolnosť a chránia ako jednotku, tak aj váš systém.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| Ochranné funkcie | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP / NLO / SIP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 12-6 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (750mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 3x (550mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (450mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 6x / 2x (500mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| Verzia ATX12V | 3.1 |
| Efektivita 80 PLUS | Gold |
| Modulárne káblovanie | Áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 7 rokov |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4711085946256 |
| Výkon zdroje (W): | 850 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
