Apple iPhone 15/128GB/Ružová
Kód: MTP13SX/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Barevný skrz naskrz. Odolný kolem dokola. Nový inovativní design s plně probarveným zadním sklem. To je tvrzené speciálním dvojitým procesem iontové výměny a zasazené v rámečku z leteckého hliníku, takže je iPhone 15 ohromně odolný. Superpevný Ceramic Shield na přední straně. iPhone je odolný proti polití, vodě a prachu. *Tísňové SOS volání *Detekce autonehody *Kompatibilní s MagSafe kryty, peněženkami, bezdrátovými nabíječkami a dalšími doplňky *Dynamic Island
Operační systém: iOS 17
Procesor - počet jader: Čip A16 Bionic - 6jádrové CPU/ 5jádrové GPU/ 16jádrový Neural Engine
Uživatelská paměť [GB]: 128
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,1” Super Retina XDR displej
Displej - rozlišení [pix]: Rozlišení 2556 × 1179 při 460 pixelech na palec
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Dvě SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano-SIM a eSIM) *GSM/EDGE *UMTS/HSPA+ *DC-HSDPA *5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4 *Gigabitové LTE
GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Konektivita: *USB-C/ Podporuje USB 2 *Wi-Fi 6 *Bluetooth 5.3 *NFC s režimem čtečky
Senzory: *Face ID *Přední TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje *Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem *Akcelerometr snímající vysoké přetížení *Dva snímače okolního osvětlení *Barometr *Snímač blízkosti
Fotoaparát: Zadní: *Vyspělá dvojitá fotosoustava (48MP hlavní fotoaparát a 12MP ultraširokoúhlý fotoaparát) *Hlavní: 48MP, clona f/1,6 *Ultraširokoúhlý: 12MP, clona f/2,4 * Optická stabilizace obrazu s posuvem snímače *0,5×, 1×, 2× optický zoom *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps Přední: *TrueDepth - 12MP fotky/ Clona f/1,9 *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Baterie: *Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie *Bezdrátové nabíjení přes MagSafe nebo Qi *Až 20 hodin přehrávání videa *Nabití až na 50 % za 30 minut
Rozměry [mm]: 147,6 x 71,6 x 7,8 mm
Hmotnost [g]: 171 g
Obsah balení: *iPhone 15 *USB-C nabíjecí kabel
Záruka: 12 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 195949036217 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Apple |
| Verzia operačného systému: | iOS 17 |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,1 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2556x1179 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | *Dva snímače okolního osvětlení *Barometr *Snímač blízkosti |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 1 rok |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - paměť (GB): | 128 |
| Barva - přesná: | Růžová |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 48 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | iPhone 15 128 GB |
| Modelová řada: | Apple iPhone 15 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Apple kompatibilné: | Áno |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | A16 Bionic |
| Voděodolnost: | Ano |
| Typ displeja: | Retina XDR |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | iOS |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 2 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,6 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/1,9 |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| Výška (mm): | 147,6 |
| Šířka (mm): | 71,6 |
| Hloubka (mm): | 7,8 |
| MagSafe: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Růžová |
| Konfigurace slotů/karet: | 1x SIM + eSIM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
