ASUS case A21 PLUS ARGB FANS_ V2
Kód: 90DC00H0-B19010
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS A21 Plus ARGB Fans Black *Skryté konektory *Široká kompatibilita *Funkční chlazení *Přehledné uspořádání kabelů
Model: ASUS A21 Plus Case
Podpora základních desek: Micro-ATC, Mini-ITX
Přihrádky na disky: 1 x 1x 2,5'' šachta, 2x 2,5''/3,5'' kombinovaná šachta
Rozšiřovací sloty: 5
Přední konektory: 1x sluchátka + mikrofon, 2x USB 3.2 Gen1
Podpora radiatorů: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Držák chladiče nahoře: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Podpora chladiče vzadu: 120mm
Podpora chladiče vpředu: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chladiče nahoře: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chlazení vzadu: 1x 120mm
Předinstaolované ventilátory: 3x 120mm ARGB - přední, 1x 120mm ARGB - zadní
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka GPU: 380mm
Maximální délka napájecího zdroje: 210mm
Rozměry: 220x430x465mm
Hmotnost: 8.1Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387508084 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Značka a model: | ASUS A21 PLUS Black |
| Barva: | Černá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
