ASUS case A23 PLUS TG ARGB FANS WHT
Kód: 90DC00K3-B19010
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS A23 PLUS TG ARGB White *Skryté konektory *Široká kompatibilita *Čelní panel s tvrzeného skla s distančními šrouby *Přehledné uspořádání kabelů
Model: ASUS A23 PLUS ARGB White
Podpora základních desek: Micro-ATC, Mini-ITX
Přihrádky na disky: 1 x 1x 2,5'' šachta, 2x 2,5''/3,5'' kombinovaná šachta
Rozšiřovací sloty: 5
Přední konektory: 1x sluchátka + mikrofon, 2x USB 3.2 Gen1, 1x 3.2Gen2 Type C
Podpora radiatorů: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Držák chladiče nahoře: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Podpora chladiče vzadu: 120mm
Podpora chladiče vpředu: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chladiče nahoře: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chlazení vzadu: 1x 120mm
Předinstaolované ventilátory: 3x 120mm ARGB - přední, 1x 120mm ARGB - zadní
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka GPU: 380mm
Maximální délka napájecího zdroje: 210mm
Rozměry: 479x220x450mm
Hmotnost: 8.9Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387701140 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | ASUS A23 PLUS White |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
