ASUS case A31 PLUS TG ARGB FANS white
Kód: 90DC00R3-B19000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS A31 PLUS TG ARGB bílá
Velikost: Mid Tower
Podpora MB: ATX, mATX, Mini-ITX, BTF
Přihrádky na disky: 2 x 2.5''/3.5'' Combo Bay
Rozšiřující sloty: 7
Přední vstupy/výstupy: 1 x headphone / Microphone 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C
Temperované sklo: přední a levé
Podpora radiatorů: Vrchní - 120,140,240,280,360mm Zadní - 120mm
Podpora ventilátorů: Vrchní - 3x120mm, 2x 140mm Zadní - 1x120mm, 1x 140mm
Předinstalované ventilátory: 1x120 ARGB zadní
Maximální výška CPU chladiče: 165mm
Maximální délka GPU: 380mm
Maximální délka zdroje: 200mm
Odnímatelné prachové zdroje: Vrchní a spodní
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387808863 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | ASUS A31 PLUS ARGB |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
