ASUS case PA401/WOOD/MESH
Kód: 90DC00M7-B39000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA401 Wood Edition - Mesh Panel Přirozená elegance, optimální proudění vzduchu ProArt PA401 Wood Edition se pyšní dřevěným předním panelem, který vytváří výrazný a elegantní vzhled a zároveň podporuje udržitelnost. Použité dřevo je certifikováno organizací Forest Stewardship Council® (FSC®) a je upraveno šestistupňovým procesem povrchové úpravy. Skříň navíc nabízí vynikající vestavěné chlazení – dva 160mm ventilátory vpředu a jeden 120mm ventilátor vzadu, doplněné o integrovaný hub pro ventilátory, který zajišťuje optimální proudění vzduchu.
Podpora základních desek: ATX
Drive Bays: 2x 2.5'', 2x 2.5''/3.5'' Bay
Rozšiřující sloty: 7
Přední I/O porty: 1 x headphone / Microphone 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C
Podpora radiatoru (horní): 120mm, 140mm, 240mm
Podpora ventilátoru (přední): 2x 140mm, 2x 160mm
Podpora ventilátoru (horní): 2x 120mm, 2x 140mm
Podpora ventilátoru (zadní): 1x 120mm
Předinstalované ventilátory (přední): 2x 160mm
Předinstalované ventilátory (zadní): 1x 120mm
Maximální výška CPU chladiče: 160 mm
Maximální délka GPU: 315 mm
Maximální délka PSU: 170 mm
Odnímatelné prachové filtry: přední a spodní
Rozměry: 412 x 225 x 503 mm (D*W *H)
Hmotnost: 8.61 Kg
Odkaz na oficiální web: https://www.asus.com/motherboards-components/cases/proart/proart-pa401-wood-edition-mesh-panel/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387838747 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 225 |
| Výška skrinky (mm): | 503 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 412 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 240 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Značka a model: | ASUS PA401 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
