ASUS case PROART PA401 WOOD TG PWM BLACK
Kód: 90DC00M0-B39000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA401 Dřevěná edice - Temperované sklo
Podpora MB: ATX
Přihrádky na disk: 2 x 2.5'' Bay, 2 x 2.5''/3.5'' Combo Bay
Rozšiřující sloty: 7
Výstupy/vstupy na předním panelu: 1 x sluchátka / mikrofon 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C
Podpora vrchních radiátorů: 120 mm 140 mm 240 mm
Podpora předních ventilátorů: 2 x 140 mm 2 x 160 mm
Podpora vrchních ventilátorů: 2 x 120 mm 2 x 140 mm
Podpora zadních ventilátorů: 1 x 120 mm
Předinstalované ventilátory - přední: 2 x 160 mm
Předinstalované ventilátory - zadní: 1 x 120 mm
Maximální výška CPU chladiče: 160mm
Maximální délka GPU: 315mm
Maximální délka PSU: 170mm
Odnímatelné prachové filtry: přední a spodní
Rozměry: 412 x 225 x 503 mm
Hmotnost: 8.61 Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387654668 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 225 |
| Výška skrinky (mm): | 503 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 412 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 240 |
| Značka a model: | ASUS ProArt PA401 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 2 |
| Perforované čelo: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
