ASUS TUF Gaming GT302 ARGB/Midi Tower/Transpar./Biela
Kód: 90DC00I3-B19000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB * boční panel z tvrzeného skla * odnímatelný horní panel * vyměnitelné boční panely * přední panel ze síťoviny * kompatibilita BTF
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: EATX (12''x10,9''), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: * 2x 2,5'' Bay * 2x 2,5''/3,5'' Combo Bay
Počet rozšiřujících slotů: 8 (+3 vertikální)
Externí porty: * 1x sluchátka/mikrofon * 2x USB 3.2 Gen1 * 1x USB-C 3.2 Gen2
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič 120/140/240/280/360mm, ventilátor 3x 120mm/3x 140mm * přední: chladič 140/280mm, ventilátor 3x 140mm * zadní: chladič 120/140mm, ventilátor 1x 120mm/1x 140mm
Předinstalované ventilátory: * přední: 3x 140mm ARGB PWM * zadní: 1x 140mm ARGB PWM
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka GPU: 407mm
Maximální délka PSU: 220mm
Vyjímatelné prachové filtry: přední, horní, dno
Maximální prostor pro správu kabelů: 37mm
AURA Sync: ARGB
Barva: bílá
Rozměry: 235*520*485mm
Hmotnost: 11,5kg
Odkaz na web výrobce: https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt302-argb/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387478790 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 235 |
| Výška skrinky (mm): | 520 |
| Formát MB: | Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 485 |
| Počet pozic 5.25" externí: | 0 |
| Počet pozic 3.5" externí: | 2 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x280 |
| Značka a model: | ASUS TUF Gaming GT302 ARGB |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
