ASUS ProArt/PA278CV/27''/IPS/QHD/75Hz/5ms/Blck-Slvr/3R
Kód: 90LM06Q1-B02370
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model
Displej
Funkcia videa
Zvuková funkcia
I/O porty
Frekvencia signálu
Spotreba energie
Mechanické prevedenie
Rozmery (Esti.)
Hmotnosť (Esti.)
Príslušenstvo (líši sa v závislosti od regiónu)
Certifikát
Nota
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 4718017910040 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,233 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 615 x 372 x 54 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černo-stříbrná |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Iné: | Adaptive-Sync |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | PA278CV |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 75 |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP počet: | 2 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 21 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | ASUS ProArt |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D820100496 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
