ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
Kód: 90RC00S2-M0UAY0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB
Kapalný chladič CPU ROG Strix LC III ARGB all-in-one s vodným blokom otočným o 360°, novou pumpou Asetek Gen7 v2, prémiovými ventilátormi ROG ARGB a viac ako 10 vlastnými svetelnými efektmi Aura.
- Nový vodný blok s logom ROG otočným o 360° a viac ako 10 vlastnými svetelnými efektmi Aura
- Nová chladenie doska Asetek a čerpadlo gen7 V2 vyzbrojené robustným motorom, ktorý poskytuje maximálny chladiaci výkon
- Prémiové ventilátory ROG ARGB s vysokým prietokom vzduchu, optimalizovanou akustikou a technológiou 0dB
- Navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňalo estetiku základnej dosky ROG
- Vyztužené hadice poskytujú zvýšenú odolnosť

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 72 x 72 x 61 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 272 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2200 RPM +- 10% |
| Statický tlak | 3.92 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 70.38 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ LED | ARGB |
| Špeciálne funkcie | |
| AURA Sync | Áno |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| EAN: | 4711387453117 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
