Batoh HP Pavilion Wayfarer (čierny) - BATOH
Kód: 8C524AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Batoh HyperX Delta
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 16 palcov. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 438 x 298 x 124 mm |
| Hmotnosť | 498 g |
| Záruka | Dvojročná obmedzená záruka[1 – 5] |
| Obsah balenia | Batoh; Odnímateľná gumená nášivka |
| Krajina pôvodu | Čína |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 197192827147 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
