Batoh HP Pavilion Wayfarer (čierny) - BATOH
Kód: 8C525AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Batoh HyperX Knight
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 16 palcov. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 48,2 x 27,9 x 12,7 cm |
| Hmotnosť | 907 g |
| Záruka | Dvojročná obmedzená záruka[1 – 5] |
| Obsah balenia | Batoh; Odnímateľná gumená nášivka; Polstrovaný flaušový popruh |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Poznámka [01] | [1] Rozmery príručnej batožiny povolenej v kabíne lietadla sa líšia podľa leteckej spoločnosti. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 197192827130 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
