BAZAR - ASUS case TUF GAMING CASE (GT302) TG, Mid Tower, 4x 140mm ARGB Fan, bílá - Poškozený obal (Komplet)
Kód: 90DC00I3-B19000//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB
TUF Gaming GT302 ARGB je midtower ATX skrinka so štyrmi 140 x 28 mm ARGB ventilátormi pre vysoký prietok vzduchu a statický tlak, výmenné bočné panely a podpora základnej dosky so skrytými konektormi.
- Štvorec predný panel navrhnutý tak, aby maximalizoval účinnosť prúdenia vzduchu
- Jedinečné riešenie so štyrmi 140 x 28 mm ventilátormi ARGB pre maximálny tepelný výkon
- Konstrukcia odnímateľného horného panelu pre uľahčenie rýchlejšej montáže a údržby systému
- Vymeniteľný dizajn bočného panela umožňuje prepínanie medzi optimálnym chladením a úplným pohľadom dovnútra interiéru
- V maximálnej miere podporuje základné dosky ATX so skrytými konektormi

Špecifikácie
| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | EATX (12"x10.9"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinačná pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Vertikálne | 3x |
| Predné vstupy/výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 2x |
| USB 3.2 Gen2 Typ C | 1x |
| Predná časť | 280, 140 mm |
| Vrchná časť | 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Zadná časť | 140, 120 mm |
| Predná časť | 3x 140 mm |
| Vrchná časť | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 407 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 220 mm |
| Veľkosť | 235 x 520 x 485 mm |
Čo je v krabici
4x 140mm ARGB PWM (3x predné + 1x zadné)
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.43 kg |
| EAN: | 1887655 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 4 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
