BAZAR - GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27UA, SS IPS, 3840x2160 UHD, 160Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP - Po
Kód: M27UA//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gigabyte M27UA
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu naozaj vychutnať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
Upravený vzhľad reprezentuje jednoduchosť filozofie dizajnu hernej rady GIGABYTE, robustný stojan a matná povrchová úprava vytvárajú funkčné a estetické vlastnosti, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.

Špecifikácia
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 3840x2160 UHD |
| Sýtosť farieb | 95% DCI-P3/128% sRGB |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT, 5ms GtG |
| Obnovovacia frekvencia | 160Hz |
| Spotreba | 34 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x Displayport 1.4 1x Výstup na slúchadlá |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer PiP/PbP Smart OD |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -5°~+20° |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington zámok | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 615 x 536 x 194 mm |
| Váha | 5,87 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.72 kg |
| EAN: | 1541173 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Nastaviteľná výška, HDR |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 2 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 160 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 5.87 |
| Energetická trieda: | E |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
