BAZAR - GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27UP, SS IPS, 3840x2160 UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP - Poš
Kód: M27UP//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE M27UP
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu naozaj vychutnať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
Vyladený vzhľad reprezentuje jednoduchosť filozofie dizajnu hernej rady GIGABYTE, robustný stojan a matný povrch vytvárajú funkčné a estetické vlastnosti, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlíšenie | 3840x2160 UHD |
| Sýtosť farieb | 95% DCI-P3/ 125% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 160Hz |
| Spotreba | 27 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Display port 1.4 (DSC) 3x USB 3.2 Gen 1 downstream porty 1x USB 3.2 Gen 1 upstream port 1x USB Type-C (Alternate Mode; upstream port; napájanie až 18 W) 1x slúchadlový konektor |
| Vlastnosti | Reproduktor 2x 5W VESA Display HDR400 HBR3 Flicker-Free |
| Nastaviteľnosť | |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| Nakláňanie | -5°~+21° |
| Otáčanie | -15°~+15° |
| Pivot | 0°~+90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6.65 kg |
Čo je v krabici
1x Napájací kábel
1x HDMI 2.1 kábel
1x DisplayPort kábel
1x USB kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.72 kg |
| EAN: | 1541160 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Nastaviteľná výška, HDR |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 160 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6.65 |
| Energetická trieda: | E |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
