BAZAR - HP 135A Black Original LaserJet Toner Cartridge (1,100 pages) - Poškozený obal (Komplet)
Kód: W1350A//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna tonerová kazeta HP 135A LaserJet
Parametre
| Farba(y) spotrebných materiálov pre tlačiarne | Čierna |
|---|---|
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Približne 1 100 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť čiernej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 364 x 109 x 136 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 14.33 x 4.29 x 5.35 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 364 x 109 x 136 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1098 x 999 x 1232 mm |
| Rozmery palety | 43.2 x 39.3 x 48.5 in |
| Hmotnosť | Približne 0,48 kg |
| Hmotnosť | ~1.06 lb |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,74 kg |
| Hmotnosť palety | 397 lb |
| Hmotnosť palety | 180 kg |
| Počet na palete | 216 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 21 |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 1877002 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
